Certyfikaty


Certyfikaty

W trosce o zdrowie konsumentów, dbamy o to, by wszystkie leki i środki spożywcze produkowane w naszej firmie, poza skutecznością, odznaczały się także bezpieczeństwem i najwyższą jakością. Naszym produktom zaufały miliony osób na całym świecie. Produkty takie, jak lek Babicum czy Additiva oraz suplementy diety, jak Brand Magnum i Skrzypovita są liderami w swojej klasie. 

Utrzymywane w naszej firmie najwyższe standardy produkcji, szczegółowe kontrole na każdym etapie produkcji od surowca do końcowego produktu, zapewniają konsumentom większy poziom komfortu i pewność wysokiej jakości wybieranych produktów. 

 Posiadamy następujące certyfikaty:

GMP – dla produktów leczniczych

Standard GMP nie tylko zapewnia wysoką jakość gotowego produktu, ale również czystość użytych surowców oraz materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z produktem. Gwarantuje pełną kontrolę nad jakością i pochodzeniem surowców ale również bezpieczeństwo środowiska.

Norma ISO 9001:2008 – określająca wszelkie wymagania, które spełnia system zarządzania jakością w fabryce.

Standard IFS (International Food Standard) – obejmujące rozwój, produkcję i sprzedaż suplementów diety, w formie tabletek, kapsułek, proszków oraz syropów.

Standard BRC (British Retail Consortium) Global Standards 

Zarówno wśród klientów detalicznych jak i renomowanych przedsiębiorców certyfikat stanowi gwarancję kompetencji i możliwości działania dostawcy, jednocześnie zwalniając odbiorców z konieczności przeprowadzania własnych audytów i zdejmując z obu stron część ciężaru działań administracyjnych. 

 Certyfikaty

Jakości NIL

Wystawiane przez Narodowy Instytut Leków

 Dzięki stałemu doskonaleniu kadry pracowniczej oraz procesów produkcyjnych, Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. zapewnienia najwyższej jakości produkty, które spełniają standardy światowe.